Żywienie dorosłych psiaków – czym odżywiać psiaka?

Karmy dla juniorów – oferta firmy Pedigree
Firma Pedigree od lat pasjonuje się produkcją żywności dla psów. Zgodnie z oczekiwaniami kupujących w ich propozycji można zlokalizować karmy dla dorosłych piesków, zaś także i takie dopasowane dla szczeniąt. Stanowi więc to szczególnie ważne dlatego, iż zapotrzebowanie na mikroskładniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dorosłych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego komponuje się karmy Pedigree dla juniorów? Jakie mikroskładniki odżywcze daje? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na te pytania oraz pokazać ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach marka Pedigree stworzyła dwa warianty karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w propozycji firmy odnajdziemy 4 typy karm: karma Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla każdych ras psów i 3 warianty żywności dane dla psów odmian małych dużych oraz średnich: karmy Pedigree z kurczakiem i ryżem. Jakakolwiek sucha żywność Pedigree została przygotowana przez zbiór kompetentnych specjalistów z myślą o tym, żeby dać szczeniętom najlepszy rozkwit. W składzie karmy znajdziemy przede wszystkim mięcho z kurczaka i także ryż, które są świetne dla delikatnych żołądków młodych psów. Również karmy Pedigree junior okraszona jest o skład witamin oraz minerałów w takiej ilości która jest pomocna szczeniętom w okresie silnego rozwoju. Oprócz atutów odżywczych warto zarówno wspomnieć o walorach smakowych. Wyroby o smaku kurczaka są jedynymi spośród ochoczo spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest wyjątkowo prosty. Obejmuje zboża, dużą porcję mięsa (26%), oleje i także tłuszcze plus substancje mineralne. Wespół z suchą karmą Pedigree przynosisz swojemu pieskowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód tudzież cynk.
karmy suche i mokre w sklepie zoologicznym https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-psow-c-23.html
Prócz karmy suchej marka świadczy też mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa typy: mokra karma Pedigree junior w konserwie (o smaku kurczaka w galaretce plus cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w torebce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (zatem zarówno karma Pedigree w puszce lub w saszetce) zawiera świeże mięsne smakołyki utopione w galaretce, która wspiera przyswajanie elementów odżywczych wprowadzonych w karmie. Dzięki temu żywność jest nie tylko jadalna, lecz również wartościowa i delikatna. Mokra karma Pedigree Junior posiada składniki winne za mocne i zdrowe kości (czyli wapń plus fosfor), zwiększające odporność (witamina E i minerały) oraz ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy uzyskano dzięki zastosowaniu lekkich mięs (cielęciny oraz kurczaka), ryżu oraz utopieniu całości w galaretce.
Kończąc oferta firmy Pedigree w zakresie karm dla szczeniąt jest całkiem obfita, możemy w niej znaleźć zarówno karmy mokre jak i suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Ponadto są to karmy wyprodukowane przez firmę, która istnieje na rynku od wielu lat i nadal ulepsza swoje produkty opierając się na na doświadczeniu swoim oraz lekarzy z którymi współdziała. Dzięki temu są więc to karmy idealnie dopasowane do potrzeb prężnie kształtujących się szczeniąt zarówno ze względu na walory kaloryczne, jak również smakowe.