Zdrowa dieta Twojego pupila z karmą Royal Canin

Właściciele psów oraz kotów często nie zdają sobie sprawy jak ogromne znaczenie dla życia i zdrowia ich podopiecznych ma odpowiednio dobrana dieta. Już od najmłodszych lat kształtujemy przyzwyczajenia żywieniowe naszych zwierzaków, dlatego bardzo ważne jest, by od samego początku dokonywać odpowiednich wyborów, serwując im jedynie to, co najlepsze. Marka Royal Canin posiada w swojej ofercie szeroki wachlarz karm dla psów i kotów różnych ras. Produkty te są ogólnodostępne w sklepach zoologicznych zarówno stacjonarnych jak i internetowych.

Smakowite początki

Decydując się na szczeniaka bądź na kociątko, warto jest wiedzieć, że młode zwierzę to nie tylko przyjemności ale przede wszystkim obowiązki. Kiedy stajemy się właścicielem zwierzęcia, jesteśmy za nie w pełni odpowiedzialni. Musimy zagwarantować mu jak najlepsze warunki niezbędne do prawidłowego rozwoju i szczęśliwego życia. Młode kocięta oraz szczeniaki są wyjątkowo ruchliwe a ich rosnące organizmy domagają się wielu cennych składników odżywczych, minerałów, witamin, białka, oraz węglowodanów. Wybierając karmę dla młodego psa lub kota, warto zasięgnąć porady specjalisty z zakresu weterynarii. Marka Royal Canin polecana jest przez weterynarzy jako spełniająca wszelkie potrzeby związane ze zdrowym rozwojem psów i kotów. Wystarczy sięgnąć po serię oznaczoną Junior (w przypadku szczeniąt) bądź Kitten (w przypadku kociąt) aby zaopatrzyć się w pokarm odpowiedni dla naszego czworonożnego przyjaciela. Ważnym aspektem, o którym także powinniśmy pamiętać jest dostarczenie naszemu pupilowi dostatecznej dawki codziennej aktywności fizycznej takiej jak wspólne zabawy, spacery, udostępnienie zabawek oraz miejsca dogodnego do wyszalenia się. Każde młode zwierzę potrzebuje czasu na zabawę, ponieważ wtedy dobrze poznaje otaczający je świat oraz panujące w nim reguły. Jeśli nie dostarczymy potrzebnych składników odżywczych z pożywienia, powinniśmy je dostarczyć np. poprzez suplementy diety dla psów.

zdrowa dieta dla kota

Dla każdego coś dobrego

Każda karma Royal Canin została wyprodukowana z naturalnych składników najwyższej jakości, dzięki czemu korzystnie wpływa na samopoczucie zwierząt. Szeroki wybór smaków pozwoli sprostać wymaganiom nawet najbardziej wybrednych psów i kotów. Karmy dostępne są w wersji suchych granulek, idealnych jako przekąska, oraz w wersji karmy mokrej, zamkniętej w wygodnych do podania saszetkach. Jeśli nie do końca wiemy jaka dieta odpowiednia będzie dla naszego zwierzaka, kierujmy się parametrami takimi jak: stan zdrowia, wiek, waga a następnie dopasujmy te kryteria do opcji dostępnych w ofercie Royal Canin. Karma Royal Canin wspiera zwierzęta w trudnym okresie chorób takich jak otyłość, choroby nerek, choroby układu pokarmowego, oraz wielu innych, dbając jednocześnie o utrzymanie wysokiej jakości waloru smakowego każdej karmy. Każde zwierzę niezależnie od jego wieku i stanu zdrowia zasługuje na odpowiednią opiekę oraz szczęśliwe życie, dlatego tak ważne jest aby być w pełni świadomym jego unikalnych potrzeb żywieniowych. Karma Royal Canin dostępna jest w większości sklepów zoologicznych, dlatego w razie problemów związanych z wyborem, nie bójmy się poprosić o pomoc sprzedawcę.