Najzdrowsze karmy dla kotów – gdzie dostać?

Karma Brit – opieka poprzez odżywianie
Firma Brit świadczy karmy dużej klasy i w przystępnych cenach dla psów, kota oraz gryzoni. Firma obecna jest powszechna w ponad pięćdziesięciu krajach świata i także jest bardzo szanowana przez właścicieli zwierząt.
Zdrowe odżywianie zwierząt
Wiadomo, iż niedobra dieta zmierza do kłopotów ze zdrowiem, i nawet do zaistnienia bolesnych chorób. Karmy Brit są przygotowane wedle unikatowej receptury. Obejmują wyłącznie najdoskonalszej klasy, naturalne, sumiennie wyselekcjonowane mikroskładniki: mięsko i ryby, owoce, warzywa, a jeszcze składniki funkcjonalne, wywierające dobroczynny wpływ na organizmy zwierząt. W składzie karmy Brit nader często znajdziemy łososia, jaki dodatnio działa na skórę i sierść oraz chroni dolegliwościom układu krążenia. W kierunku właściwego odżywienia mięśni a zachowania świetnej kondycji karmy Brit mają zdrowe mięsiwo, niezwykle często jagnięcinę. Dla zapobiegania stanom zapalnym, polepszenia przemiany materii dodatkowo naprawy wątroby formuła karm Brit zawiera ostropest plamisty. Aby wzmocnić odporność organizmu w karmach owych stosuje się witaminę C, probiotyki oraz inulinę. Nie dodaje się do karmy żadnych składników uciążliwych dla psów, modyfikowanych genetycznie. Nie stosuje się także soi.
Wyjątkowe potrzeby ma niewielki kot, odmienne dorosły, składniki odżywcze potrzebne w odżywianiu szczeniąt nie sprawdzą się u dużych piesków. Karmy Brit jest przystosowana do wieku i dodatkowo wielkości zwierzęcia.
https://www.krakvet.pl/karmy-akcesoria-dla-kotow-c-26.html najwyższej jakości kocie karmy sprawdź
Wysoce ważny jest i wybór formy żywności, aby pasowała indywidualnym potrzebom naszego pupila. Karma mokra posiada intensywny zapach tudzież smak, zawiera dużo wody. Jest rekomendowana dla czworonogów z otyłością, ponieważ jest mniej syta niż sucha karma. Sucha karma Brit jest wyjątkowo skuteczna. Jest twarda, co ułatwia psinie czyścić zęby i usuwać kamień nazębny. Można stosować oba rodzaje karm, na zmianę.
Karma Brit uśmierza różne potrzeby piesków
Seria Brit Care to karmy hipoalergiczne, zwalczające nietolerancję żywieniową i dodatkowo alergię. Są to karmy lekkostrawne, należycie zbilansowane, podwyższają sprawność i dodatkowo wytrzymałość piesków.
W linii karm Brit Care wyszukamy produkty dla szczeniąt, psów dojrzałych i także starszych, z nadwrażliwością, nadwagą, po zabiegu sterylizacji albo kastracji, odmian dużych, średnich i także małych, dla psiaków wielce aktywnych fizycznie, sucha i mokra.
Linia Brit Premium to zatem karmy lekkie, mające w składzie 45% mięska, w odmianie dla szczeniąt, psiaków dojrzałych i także starszych.
Karmy Brit z serii Carnilove to pokarm suchy, mieszczący aż 70% mięska naturalnego pochodzenia. Jest dostępna w wersji dla psów dorosłych oraz szczeniąt.
Karma Brit to pokarm doskonałej jakości, opracowany po to, aby jak odpowiedniej dbać o zdrowie zwierząt, unikać wystąpieniu chorób. Należy jedynie dobrać karmę właściwą do wieku pupila, poziomu aktywności i także stopnia fizycznego. Nieskomplikowane i także wyraźne informacje podane na opakowaniach upraszczają dobór. Karmy Brit to zatem optymalne wyjście dla opiekunów kotów pytających o ich wytrzymałość plus zdrowie.